muzykę udostępniamy dzięki pomocy sixbytesunder.com

środa, 8 lutego 2012

I narodził się label...

UWAGA!!! ACHTUNG!!! POZOR!!! ВНИМАНИЕ!!! 
Redekonstrukcje otwierają oficynę wydawniczą. Wszyscy doskonale wiedzą (mamy taką nadzieję), czym się zajmujemy i jakie dźwięki promujemy. Kompilacja lubelskiej sceny ekstremalnej będzie pierwszym krokiem w stworzeniu większego, globalnego tworu promującego muzykę hołdującą wyznawanej przez nas idei, że hard core to nie jest styl! Hard core to wszystko co wymyka się kontroli, co neguje istniejący stan rzeczy, to przede wszystkim wszystko to co nie podlega żadnym regułom, nawet swoim własnym!

Każdy mieszkaniec naszego ukochanego miasta Koziołka Matołka, stolicy Buraka i Pszenicy, zajmujący się mniej lub bardziej, profesjonalnym klejeniem dźwięków, proszony jest o nadsyłanie swoich propozycji. Niczego nie obiecujemy, na razie zbieramy materiał. Potem odsiejemy ziarna od plew i opublikujemy z numerem katalogowym 001. Kompilacja ukaże się w postaci cyfrowej i na CD (edycja limitowana). Wszystko to na licencji Creative Commons BY NC SA (Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach). Na koniec huczne release party, tańce połamańce, szampan i stroboskop kurwa!

Instrukcja obsługi zgłaszania wałków.

1. Każdy podmiot zgłaszający (solista lub grupa), może przesłać maksymalnie 3 utwory.

2. Zgłaszane utwory myszą być w formacie mp3, 320kbs i MUSZĄ być poprawnie otagowane, a pliki nazwane wg schematu - "nazwa_podmiotu_zglaszajacego-tytul_kawalka.mp3"!

3. Wszystkie zgłaszane utwory (nie ważne czy jeden, czy trzy) muszą być spakowane w jedną paczkę zip.

4. Na adres mailowy label@redekonstrukcje.org należy przesłać LINK do w/w paczki zip. Możecie używać dowolnego sposobu hostowania plików, byle umożliwiał on wysłanie nam linka, w który można po prostu kliknąć i pobrać (sendspace, yousendit, dropbox itp.).

5. W TEMACIE maila wpisujecie nazwę podmiotu zgłaszającego, czyli to coś czym podpisujecie swoje kawałki. Musi to być dokładnie ta sama nazwa, której użyliście do otagowania swoich kawałków i nazwania plików.

6. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to godzina 00:01, 1 kwietnia 2012 roku.

7. Wszystkie zgłoszenia niespełniające w/w warunków nie będą przyjmowane i gówno nas obchodzi jak genialne rzeczy robicie. ORDNUNG MUSS SEIN!!!

Pamiętajcie, że musicie mieć pełnię majątkowych praw autorskich do nadsyłanych utworów, a także że prawa te nie mogą być obciążone prawami osób trzecich oraz, że przejmujecie na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne roszczenia współtwórców oraz osób trzecich z tytułu naruszenia ich majątkowych lub osobistych praw autorskich oraz pozostałych dóbr osobistych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz