muzykę udostępniamy dzięki pomocy sixbytesunder.com

środa, 23 listopada 2011

Switch Technique vs Redekonstrukcje

Ostatnie w tym roku Redekonstrukcje będą ukłonem w stronę fanów wysokiej jakości drum and bassu, naszym zdaniem, zaniedbanych ostatnio w Lublinie. Specjalnie dla nich odwiedzi nas SWITCH TECHNIQUE, którego chcieliśmy do nas zaprosić już od dłuższego czasu. Zatem: meldujemy wykonanie zadania!


data: 10 grudnia 2011  (sobota)
start: 21:00
stop: ??:??
tax: 10 PLN w dniu imprezy (10 PLN w przedsprzedaży)
miejsce: Scena Opium, ul. Langiewicza 10, Lublin

Dominik Piechocki aka Switch Technique, w ciągu ostatnich kilku lat, stał się jedną z wiodących sił na polskiej scenie drum and bass. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w 1999 roku kiedy  usłyszał ścieżkę
dźwiękową do gry "Extream G2",wtedy to Dominik zaczął eksperymentować z oprogramowaniem w poszukiwaniu idealnego rytmu, co, w połączeniu z jego indywidualnym podejściem do muzyki zaowocowało jedynym w swoim rodzaju stylem. Jego wydawnictwa zarówno indywidualne jak i w kooperacji są świeże, pełne energii, ale nie brakuje w nich także wpływów hardcore. Od czasu jego pierwszego wydawnictwa, jego utwory były na tracklistach największych i najbardziej wpływowych Dji takich jak: Evol Intent, DJ Hidden, Eye-D, Masheen, Kano, Paul Blackout i wiele innych. Po ponad dekadzie działalności, setkach godzin spędzonych na doskonaleniu brzmienia, przyszedł czas fascynacji hardcorem, co przeniosło go na zupełnie nowy poziom. Switch Technique stworzył nową, unikalną i całkowicie świeżą kombinację hardcore'u i drum and bass'u, co jednak nie przeszkadza mu, jednocześnie, realizować swoich pomysłów w regularnym DNB, które stara się przełożyć na cięższe odmiany techstep'u i darkstep'u.
Switch Technique jest także współwłaścicielem nowo powstałej wytwórni UNION RECORDINGS zorientowanej na wydawanie swoich produkcji, a także niektórych czołowych artystów sceny, takich jak, The Outside Agency, Machine Code aka Current Value, Dean Rodell, Cooh, Lethal or Lucio De Rimanez.

Switcha wspomoże rede beton: doktor szron, raf, r33lc4sh, desper

Switch Technique - Falling Believers 

Switch Technique & Forbidden Society - Blood Extract
http://www.youtube.com/watch?v=sIJYSP1CBdw&feature=related

Switch Technique & Fizyk - The Inglorious
http://www.youtube.com/watch?v=fwn1dSrGNUU&feature=related

Switch Technique - Inner Order (Zardonic Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=p7phFW_QH6Q&feature=related

http://www.facebook.com/switchtechnique
http://unionrecordings.com
http://www.discogs.com/artist/Switch+Technique

http://www.facebook.com/redekonstrukcje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz