muzykę udostępniamy dzięki pomocy sixbytesunder.com

środa, 12 maja 2010

8, 14, 22 maja CENTRALA: "No i chuj..."

Wspólnemi siłamy LSM i Redekonstrukcji udało się przejąć kontrolę nad majową Centralą czego efektem będą 3 imprezy z 3 różnych beczek.

Zabawa I - Ukrop Sounds
Cykl zapoczątkujemy w Sobotę 8go maja, czyli w rocznicę poddania się indiańskich rebeliantów, okupujących przez 10 tygodni rezerwat w wiosce Wounded Knee w amerykańskim stanie Południowa Dakota, imprezą nawiązującą do dawnych CentraLounge. Tym razem można się spodziewać więcej dzwięków z Afryki, Bałkanów i innych bardziej egzotycznych regionów globu.

Skład: r33lc4sh, doktor szron, dsp

Zabawa II - Zajebkor (aka Zajeb sie)
14 maja, w rocznice urodzin Piotr Ikonowicza, proponujemy standardowy Zajeb dla miłośników popieprzonych, szybkich brzmieniów, czyli aerobik dla socjopatów.

Skład: King Stress, doktor szron, dsp

Zabawa III - THE ULTIMATE ANTY-CLASH MEETING

Uwaga Uwaga!

Tego jeszcze nie było. Redekonstrukcje kopnął (dosłownie) zaszczyt stanięcia w klaszowe szranki i konkury z de 1 and olny Champion Sound LSM Sound System. Już zostało wymyslonych kilka konkurencji, które na razie pozostają jednak wielką tajemnicą (np. dancehall king kongtest). Bedzie tez wiele zaskakujących atrakcji dla imprezowiczów, np. piwo i wóda do kupienia w barze, wygodne stare krzesła i sofy, czy uśmiech didżeja.
Bilety do kupienia w przedsprzedaży w kazdym empiku na hasło "ssij pałę krysiu" i ograniczona ilość przed imprezą dla ryzykantów.

Skład:
reprezentanci LSM: King Stress, Silver Dread, DJ OK
reprezentanci Rede: doktor szron, r33lc4sh, dsp

Aha, 22 maja to rocznica urodzin Arthura "Conan" Doyle'a, słynnego pisarza i miłośnika filmów ze Szfarcenegerem oraz słynnego polaka Teodora Unambombera... Kaczyńskiego.

Dodatkowe info:

Początek imprez zazwyczaj o 21:00, a koniec zazwyczaj o 3 lub 4tej (co się bedziemy z wami tyle męczyć)

koszt: 5 PLN per party lub promocyjnie 15 PLN za całość

- A skąd nazwa na ten wspaniały maraton imprezowy? - zapytał nieśmiało Marian
- Plotka głosi, że to już koniec... no i chuj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz