muzykę udostępniamy dzięki pomocy sixbytesunder.com

wtorek, 23 marca 2010

I:GOR LIVE vs REDEKONSTRUKCJE@CENTRALA, LUBLIN, 23.04.2010

I:GOR LIVE vs REDEKONSTRUKCJE
23.04.2010 Piątek
Centrala, ul. Dolna Panny Marii 3, Lublin
start: 21:00
stop: ??:??
wjazd: 10pln

I:GOR - postać znana na scenie europejskigo hardcore'u od czasów Sparty (początek lat 90. ubiegłego wieku). Jest już legendą wśród fanów ciężkich brzmień w całej Europie. Lista jego dokonań jest tak długa, że nie ma sensu jej całej wypisywać. Wystarczy nadmienić, że w marcu grał na prestiżowej imprezie "Masters of Hardcore: 15 Years The Voice Of Mayhem". Jego materiał wydawany jest zarówno w największych stajniach hardcore'owych jak i podziemnych wydawnictwach. Jest profesjonalnym live-actowcem i DJem. Do tego znajduje czas na prowadzenie 2 wytwórni: Pandemonium Records koncentrującej się na brzmieniach hardcore i drum'n'bassowej ADHD Recordings.
Jego muzyka jest dopracowana pod każdym względem. Ma się wrażenie, że gdyby miał wykonywać jakiś typowy zawód, to ze względu na precyzję i idealne wykańczanie zostałby neurochirurgiem plastycznym. I:GORa jako liveactowca i DJa opisuje tytuł jednego z jego top smash hardcore hitów: CROWD ROCKER!

Jako że, gwiazdy hardcore tego pokroju dawno nie było w Lublinie, a też wstrzelić się w mocno napięty harmonogram I:GOR'a nie jest łatwo, obecność na najbliższych REDE jest po prostu obowiązkowa. Nieobecni mają zakaz wstępu na nasze imprezy do Matki Boskiej Zielnej.
Visuals by rede crew

I:GORowi piwo donosić będą:
dsp, r33lc4sh, doktor szron

I:GOR live @ Masters of Hardcore: 15 Years The Voice Of Mayhem
http://www.youtube.com/watch?v=APJchK_w … re=related

I:GOR - Crowd Rocker (Bryan Fury rmx)
http://www.youtube.com/watch?v=TOP6hisJ … re=related

I:GOR @ search jutjub:
http://www.youtube.com/results?search_q … =&aq=f

spamy:
www.myspace.com/igoradapter
www.i-gor.xt.pl
http://www.discogs.com/artist/I:gor
http://www.lastfm.pl/music/I:gor
http://www.myspace.com/pandemonivmrecords
http://www.myspace.com/adhdrecordings1 komentarz:

  1. Tylko niech nie będzie wizualizacji na prześcieradle na środku sali. Po prostu ogranicza to intymność na parkiecie. :)

    OdpowiedzUsuń